PMI PMP PDU ITIL v3 training and materials

HomeFeatured

Project & Analysis Management Summit

Like Tweet Pin it Share Share Email

W pierwszej połowie czerwca 2013 odbędzie się w Krakowie konferencja poświęcona zarządzaniu projektami i analizą biznesową – Project & Analysis Management Summit – PAM Summit. Organizatorami konferencji są PMI Kraków oraz IIBA.

Program konferencji został zbudowany wokół trzech ważnych obszarów:

  • analizy biznesowej,
  • zarządzania projektami (w szczególności ‘metodyki zwinne’),
  • ‘human interaction management’.

Na uwagę zasługują w szczególności ‘key note spikerzy’: Arie van Bennekum z Holandii, który opowie o angażowaniu klienta podczas projektów prowadzonych metodykami zwinnymi (spodziewam się, że uzyskam odpowiedź na pytanie – jak korzystać z agile w projektach komercyjnych – z klientem zewnętrznym); oraz James Archer z UK, którego tematem prelekcji będą wyzwania związane z przywództwem podczas prowadzenia projektów. Lista prelegentów cały czas się wydłuża, a szczegóły na stronie konferencji.

PAM Summit odbędzie się w Krakowie, w Starej Zajezdni – kompleksie konferencyjnym stworzonym w zabytkowej zajezdni tramwajowej położonej w sercu krakowskiego Kazimierza. Mam nadzieję, że atmosfera Kazimierza udzieli się uczestnikom konferencji. Organizatorzy przewidzieli również możliwość interakcji z prelegentami jak i innymi uczestnikami konferencji, służyć temu będą między innymi unikalne „beczki”, w których uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań i porozmawiania z prelegentami po ich wystąpieniach.

Oczywiście dla czytelników mojego bloga dodatkową atrakcją ;), będzie możliwość osobistego spotkania ze mną, jako, że mam niewielki wkład przy organizacji tej konferencji. A więc do zobaczenia w Krakowie. Szczegóły dotyczące rejestracji (spieszcie się miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki) znajdziecie www.pamsummit.com.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *