PMI PMP PDU ITIL v3 training and materials

HomeGeneral

Kształt bloga

Like Tweet Pin it Share Share Email

Chciałem napisać pokrótce, jak w najbliższych tygodniach będzie wyglądał ten blog.

W związku z moimi przygotowaniami do egzaminu PMP, możecie spodziewać się więcej na temat samego egzaminu, zarządzania projektami, pociągnę na pewno temat biura projektów. W tym tygodniu planuję jeszcze wpis ITIL’owy, o innych metodykach, zbiorach praktyk, które są w jakiś sposób powiązane z ITIL’em (temat ten został dosyć ubogo potraktowany w książeczce wydnej przez ITSMF, o któej pisałem wcześniej, być może coś więcej o nowych procesach w ITIL.

Pozdrawiam,

Mateusz

Comments (2)

  • Przeczytałem wszystkie dotychczasowe wpisy i stwierdzam, że blog jest bardzo ciekawy, chyba zacznę go regularnie przeglądać.

    Brakuje mi w nim tylko jednej rzeczy – wpisów o praktyce. Jak widzę zajmujesz się tymi zagadnieniami w swojej pracy, więc poza informacjami o nowych artykułach, podcastach, metodykach, standardach, itp. przydałyby się wpisy o tym jak te rzeczy wykorzystujesz w praktyce. Myślę, że jeśli podzielisz się nie tylko swoją wiedzą, ale i doświadczeniem wszyscy czytelnicy to docenią.

  • Wojtek,
    Dzięki za pierwszy komentarz na blogu (nie licząc około 30 prób spamu bloga ;). Cieszę się, że uważasz ten blog za wartościowy. Dzięki za uwagi. Co do dzielenia się doświadczeniem, to chętnie, tylko muszę to robić ostrożnie. Ogólnie są to sprawy poufne, więc, jak to z takimi sprawami bywa muszą być bardzo dobrze przemyślane za nim się je opublikuje 😉
    Pozdrawiam,
    Mateusz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *