PMI PMP PDU ITIL v3 training and materials

HomeIT Management

Forum Focus ITSMFI

Forum Focus ITSMFI
Like Tweet Pin it Share Share Email

Niedawno na Twitterze pisałem, że ukazał się pierwszy numer „Focus Forum” magazynu wydawanego przez itSMF International, poniżej kilka słów o zawartości.

W moje ręce trafiło 27 stron poświęcony zarządzaniu IT i muszę przyznać, że jak na pierwszy numer całkiem dobrze, acz moim zdaniem warto czas poświęcić jednemu artykułowi: „What is ITSM”, który w bardzo przystępny sposób tłumaczy wszystekie zagadnienia związane z ITSM (przede wszystkim podaje wiele dobrych linków, gdzie można znacznie poszerzyć temat), odpowiada na odwieczne pytanie, czym ITIL różni się od ITSM, a także porusza temat różnicy nazewnictwa pomiędzy „standardową” terminologią ITSM, a tą stosowaną przez Gartnera.

Reszta czasopisma, to artykuły króciutkie, które nie wnoszą zbyt wiele (może warto jeszcze zwrócić uwagę na artykuł Claire Agutter dotyczący DevOps). W każdym razie czekam na więcej.

Comments (1)

  • Nice blog I was first time here to study and I like it very much this is blog is very much useful for as I am attending pmi rmp classes at proventuresindia.com at hyderabad

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *